Suada Clup’da Düğün ve Fiyatları

İstanbul boğazında Kuruçeşme’ye 165 m açıklarında bir kaç büyük kayadan oluşan ada şaşırtıcı manzarası ile konuklarına unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Adanın hikayesi ayrı bir ilginç. 1872 yılında sultan Abdülaziz tarafından mimar Serkis kalfaya hediye edilir. Serkis kalfa buraya üç katlı bir köşk inşa eder. Sarkis kalfadan varislerine sonra da şirketi hayriyeye geçer. 1957 yılında da galataaray kulübü tarafından satın alınır. Galatasaray adası olarak da bilinen mekan sosyal tesise dönüştürülür.

Suada clup restoran olarak hizmet vermekle birlikte düğün organizasyonlarına da açık. Kuruçeşme’den teknelerle ücretsiz ulaşım sağlanan suada düğün mekanı olarak eşsiz bir seçim. Ünlülerin düğün mekanı tercihleri arasında da yer alan Suada clup Hande Subaşı’nın düğününe de ev sahipliği yapmıştır. Sanat dünyasından bir çok ünlünün renklendirdiği gecede Hande Subaşı Suada Clupta Can Tursan’la evlendi.

Suada Clupta dünya mutfağının seçkin ürünleri içerisinde İtalyan mutfağı menülerinin öne çıktığı gözlenmektedir. Suada Clupta düğün masrafları yapılan organizasyona, alınacak hizmetlere göre değişiklik arzetse de kişi başı 75-100 euro aralığında. Benzer mekanlara göre Suada clup düğün fiyatları makul denecek düzeydedir.

 

Suada clup adres telefon iletişim

Adres: kuruçeşme sahili/İstanbul

Telefon: 212 263 73 00, 212 263 73 33

 

Bir Cevap Yazın